LI0201B241R-12
Laird TechnologiesLaird Technologies
LI0201B241R-12 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LI0201B241R-12
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas FERRITE BEAD 240 OHM 0201 1LN
Duomenų lapai: 1.LI0201B241R-12.pdf2.LI0201B241R-12.pdf3.LI0201B241R-12.pdf4.LI0201B241R-12.pdf
  • Pranešimas
LI0201B241R-12 specifikacijos
Dalies numeris LI0201B241R-12 Gamintojas Laird Technologies
apibūdinimas FERRITE BEAD 240 OHM 0201 1LN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Dydis / Matmenys 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Serija LI
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0201 (0603 Metric) Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Linijų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža @ dažnumas 240 Ohms @ 100MHz
Aukštis (maks.) 0.013" (0.33mm) Filtro tipas Power, Signal Line
DC rezistorius (DCR) (maks.) 1 Ohm Dabartinis įvertinimas (maks.) 200mA