LI0201B121R-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
LI0201B121R-10 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LI0201B121R-10
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas FERRITE BEAD 120 OHM 0201 1LN
Duomenų lapai: 1.LI0201B121R-10.pdf2.LI0201B121R-10.pdf3.LI0201B121R-10.pdf4.LI0201B121R-10.pdf
  • Pranešimas
LI0201B121R-10 specifikacijos
Dalies numeris LI0201B121R-10 Gamintojas Laird Technologies
apibūdinimas FERRITE BEAD 120 OHM 0201 1LN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Dydis / Matmenys 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Serija LI
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0201 (0603 Metric) Kiti vardai 240-2596-2
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Linijų skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Varža @ dažnumas 120 Ohms @ 100MHz Aukštis (maks.) 0.013" (0.33mm)
Filtro tipas Power, Signal Line DC rezistorius (DCR) (maks.) 800 mOhm
Dabartinis įvertinimas (maks.) 200mA