LDZ28176R8K-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
LDZ28176R8K-10 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LDZ28176R8K-10
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas FIXED IND 6.8UH 56A 3MOHM TH
Duomenų lapai: LDZ28176R8K-10.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
280 pcs
560 pcs
  • Pranešimas
LDZ28176R8K-10 specifikacijos
Dalies numeris LDZ28176R8K-10 Gamintojas Laird Technologies
apibūdinimas FIXED IND 6.8UH 56A 3MOHM TH "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 23298 pcs Duomenų lapas LDZ28176R8K-10.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±10%
Dydis / Matmenys 1.063" L x 0.669" W (27.00mm x 17.00mm) Ekranavimas Shielded
Serija LDZ2817 Reitingai -
Q @ Freq - Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė Radial, Vertical, 4 Leads Kiti vardai 240-2951
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys Ferrite
Induktyvumo dažnumas - bandymas 300kHz Induktyvumas 6.8µH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.906" (23.00mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas -
Išsamus aprašymas 6.8µH Shielded Wirewound Inductor 26A 3 mOhm Max Radial, Vertical, 4 Leads DC rezistorius (DCR) 3 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 26A Dabartinis - sodrumas 56A
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SCRH4D18-8R2
SCRH4D18-8R2
Gamintojai: Bel
apibūdinimas: FIXED IND 8.2UH 1.1A 190 MOHM
Sandelyje: 185123 pcs
parsisiųsti: SCRH4D18-8R2.pdf
RFQ
VLS2012ET-150M-CA
VLS2012ET-150M-CA
Gamintojai: TDK Corporation
apibūdinimas: FIXED IND 15UH 470MA 1.062 OHM
Sandelyje: 248162 pcs
parsisiųsti:
RFQ
2500-32G
2500-32G
Gamintojai: API Delevan
apibūdinimas: FIXED IND 1.2MH 79MA 22 OHM TH
parsisiųsti:
Gamintojai: Wurth Electronics
apibūdinimas: FIXED IND 2.2MH 320MA 4.73 OHM