LDZ2817330K-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
LDZ2817330K-10 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LDZ2817330K-10
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas FIXED IND 33UH 10.3A 3MOHM TH
Duomenų lapai: LDZ2817330K-10.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
280 pcs
560 pcs
  • Pranešimas
LDZ2817330K-10 specifikacijos
Dalies numeris LDZ2817330K-10 Gamintojas Laird Technologies
apibūdinimas FIXED IND 33UH 10.3A 3MOHM TH "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 23400 pcs Duomenų lapas LDZ2817330K-10.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±10%
Dydis / Matmenys 1.063" L x 0.669" W (27.00mm x 17.00mm) Ekranavimas Shielded
Serija LDZ2817 Reitingai -
Q @ Freq - Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė Radial, Vertical, 4 Leads Kiti vardai 240-2953
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys Ferrite
Induktyvumo dažnumas - bandymas 300kHz Induktyvumas 33µH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.906" (23.00mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas -
Išsamus aprašymas 33µH Shielded Wirewound Inductor 26A 3 mOhm Max Radial, Vertical, 4 Leads DC rezistorius (DCR) 3 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 26A Dabartinis - sodrumas 10.3A
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
12RS154C
12RS154C
Gamintojai: Murata Power Solutions
apibūdinimas: FIXED IND 150UH 1.25A 230 MOHM
Sandelyje: 90975 pcs
parsisiųsti: 12RS154C.pdf
RFQ
8532-09K
8532-09K
Gamintojai: API Delevan
apibūdinimas: FIXED IND 4.7UH 4.01A 22 MOHM
Sandelyje: 29663 pcs
parsisiųsti:
RFQ
MHQ0402P3N6BT000
MHQ0402P3N6BT000
Gamintojai: TDK Corporation
apibūdinimas: FIXED IND 3.6NH 200MA 500 MOHM
parsisiųsti: MHQ0402P3N6BT000.pdf
2020R-20K
2020R-20K
Gamintojai: API Delevan
apibūdinimas: FIXED IND 680NH 900MA 270 MOHM
parsisiųsti: 2020R-20K.pdf
1537-52F
1537-52F
apibūdinimas: FIXED IND 33UH 185MA 3 OHM TH
parsisiųsti: 1537-52F.pdf
P1166.154NLT
P1166.154NLT
Gamintojai: Pulse Electronics Corporation
apibūdinimas: FIXED IND 150UH 460MA 860 MOHM
parsisiųsti: P1166.154NLT.pdf
LDZ28176R8K-10
LDZ28176R8K-10
Gamintojai: Laird Technologies
apibūdinimas: FIXED IND 6.8UH 56A 3MOHM TH
parsisiųsti: LDZ28176R8K-10.pdf
apibūdinimas: FIXED IND 8.2UH 111MA 3.6 OHM TH