CPI0806J4R7R-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
CPI0806J4R7R-10 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CPI0806J4R7R-10
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas FIXED IND 4.7UH 1.1A 300 MOHM
Duomenų lapai: 1.CPI0806J4R7R-10.pdf2.CPI0806J4R7R-10.pdf3.CPI0806J4R7R-10.pdf
  • Pranešimas
CPI0806J4R7R-10 specifikacijos
Dalies numeris CPI0806J4R7R-10 Gamintojas Laird Technologies
apibūdinimas FIXED IND 4.7UH 1.1A 300 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įveskite Multilayer Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas 0806 (2016 Metric) Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Kiti vardai 240-2986-2
CPI0806J4R7R-10-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 1MHz
Induktyvumas 4.7µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.039" (1.00mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 4.7µH Unshielded Multilayer Inductor 1.1A 300 mOhm 0806 (2016 Metric)
DC rezistorius (DCR) 300 mOhm Dabartinis įvertinimas 1.1A