CPI0806J1R5R-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
CPI0806J1R5R-10 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CPI0806J1R5R-10
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas FIXED IND 1.5UH 1.2A 200 MOHM
Duomenų lapai: 1.CPI0806J1R5R-10.pdf2.CPI0806J1R5R-10.pdf3.CPI0806J1R5R-10.pdf
  • Pranešimas
CPI0806J1R5R-10 specifikacijos
Dalies numeris CPI0806J1R5R-10 Gamintojas Laird Technologies
apibūdinimas FIXED IND 1.5UH 1.2A 200 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įveskite Multilayer Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas 0806 (2016 Metric) Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Ekranavimas Unshielded Serija CPI
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 0806 (2016 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys -
Induktyvumo dažnumas - bandymas 1MHz Induktyvumas 1.5µH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.039" (1.00mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas -
Išsamus aprašymas 1.5µH Unshielded Multilayer Inductor 1.2A 200 mOhm 0806 (2016 Metric) DC rezistorius (DCR) 200 mOhm
Dabartinis įvertinimas 1.2A Dabartinis - sodrumas -