CM3822R800R-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
CM3822R800R-10 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CM3822R800R-10
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas CMC 5A 6LN 80 OHM SMD
Duomenų lapai: 1.CM3822R800R-10.pdf2.CM3822R800R-10.pdf3.CM3822R800R-10.pdf4.CM3822R800R-10.pdf
  • Pranešimas
CM3822R800R-10 specifikacijos
Dalies numeris CM3822R800R-10 Gamintojas Laird Technologies
apibūdinimas CMC 5A 6LN 80 OHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampos įvertinimas - DC - Įtampos įvertinimas - AC -
Dydis / Matmenys 0.385" L x 0.265" W (9.78mm x 6.73mm) Serija CM
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Vertical, 12 Flat Lead Kiti vardai 240-2475-2
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Linijų skaičius 6
Montavimo tipas Surface Mount Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža @ dažnumas 80 Ohms @ 100MHz
Aukštis (maks.) 0.197" (5.00mm) Filtro tipas Power Line
funkcijos - Išsamus aprašymas 6 Line Common Mode Choke Surface Mount 80 Ohms @ 100MHz 5A DCR 20 mOhm
DC rezistorius (DCR) (maks.) 20 mOhm Dabartinis įvertinimas (maks.) 5A