CM3822R151R-00
Laird TechnologiesLaird Technologies
CM3822R151R-00 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CM3822R151R-00
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas CMC 5A 6LN 150 OHM SMD
Duomenų lapai: 1.CM3822R151R-00.pdf2.CM3822R151R-00.pdf3.CM3822R151R-00.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
CM3822R151R-00 specifikacijos
Dalies numeris CM3822R151R-00 Gamintojas Laird Technologies
apibūdinimas CMC 5A 6LN 150 OHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4111 pcs Duomenų lapas 1.CM3822R151R-00.pdf2.CM3822R151R-00.pdf3.CM3822R151R-00.pdf
Įtampos įvertinimas - DC - Įtampos įvertinimas - AC -
Dydis / Matmenys 0.385" L x 0.265" W (9.78mm x 6.73mm) Serija CM
Reitingai - Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė Vertical, 12 Flat Lead Kiti vardai 240-2179-1
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Linijų skaičius 6
Montavimo tipas Surface Mount "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Varža @ dažnumas 150 Ohms @ 100MHz Aukštis (maks.) 0.331" (8.40mm)
Filtro tipas Power Line funkcijos -
Išsamus aprašymas 6 Line Common Mode Choke Surface Mount 150 Ohms @ 100MHz 5A DCR 20 mOhm DC rezistorius (DCR) (maks.) 20 mOhm
Dabartinis įvertinimas (maks.) 5A Patvirtinimai -