CF0805D900R-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CF0805D900R-10
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas CMC 400MA 2LN 90 OHM SMD
Duomenų lapai: 1.CF0805D900R-10.pdf2.CF0805D900R-10.pdf
  • Pranešimas
CF0805D900R-10 specifikacijos
Dalies numeris CF0805D900R-10 Gamintojas Laird Technologies
apibūdinimas CMC 400MA 2LN 90 OHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 275389 pcs Duomenų lapas 1.CF0805D900R-10.pdf2.CF0805D900R-10.pdf
Įtampos įvertinimas - DC - Įtampos įvertinimas - AC -
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija CF
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Linijų skaičius 2 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža @ dažnumas 90 Ohms @ 100MHz
Aukštis (maks.) 0.039" (1.00mm) Filtro tipas Signal Line
funkcijos - Išsamus aprašymas 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 90 Ohms @ 100MHz 400mA DCR 400 mOhm
DC rezistorius (DCR) (maks.) 400 mOhm Dabartinis įvertinimas (maks.) 400mA
Patvirtinimai -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CF0805D670R-10
CF0805D670R-10
Gamintojai: Laird Technologies
apibūdinimas: CMC 400MA 2LN 67 OHM SMD
Sandelyje: 229061 pcs
parsisiųsti: CF0805D670R-10.pdf
RFQ
CF09P
CF09P
Gamintojai: NorComp
apibūdinimas: COVER FLANGE 9POS MALE