CF0504C121R-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CF0504C121R-10
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas CMC 300MA 2LN 120 OHM SMD
Duomenų lapai: 1.CF0504C121R-10.pdf2.CF0504C121R-10.pdf
  • Pranešimas
CF0504C121R-10 specifikacijos
Dalies numeris CF0504C121R-10 Gamintojas Laird Technologies
apibūdinimas CMC 300MA 2LN 120 OHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 131231 pcs Duomenų lapas 1.CF0504C121R-10.pdf2.CF0504C121R-10.pdf
Įtampos įvertinimas - DC - Įtampos įvertinimas - AC -
Dydis / Matmenys 0.049" L x 0.039" W (1.25mm x 1.00mm) Serija CF
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0504 (1210 Metric) Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Linijų skaičius 2 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža @ dažnumas 120 Ohms @ 100MHz
Aukštis (maks.) 0.032" (0.82mm) Filtro tipas Signal Line
funkcijos - Išsamus aprašymas 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 120 Ohms @ 100MHz 300mA DCR 600 mOhm
DC rezistorius (DCR) (maks.) 600 mOhm Dabartinis įvertinimas (maks.) 300mA