4L39AB51G01225
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 4L39AB51G01225
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas GK NICU NRSG PU V0 BELL
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
60 pcs
  • Pranešimas
4L39AB51G01225 specifikacijos
Dalies numeris 4L39AB51G01225 Gamintojas Laird Technologies
Galimas kiekis 17130 pcs Duomenų lapas
Plotis 0.394" (10mm) Įveskite Fabric Over Foam
Figūra Rectangle Serija -
Dengimas - storis - Dengimas -
Darbinė temperatūra -40°C ~ 70°C Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga Polyurethane Foam, Nylon Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Ilgis 12.250" (311.15mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis 0.315" (8.00mm) Priedų metodas Adhesive