4701PA51G03754
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 4701PA51G03754
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas GK,NICU,NRSG,PU,V0,REC
Duomenų lapai: 4701PA51G03754.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
39 pcs
  • Pranešimas
4701PA51G03754 specifikacijos
Dalies numeris 4701PA51G03754 Gamintojas Laird Technologies
Galimas kiekis 11977 pcs Duomenų lapas 4701PA51G03754.pdf
Plotis 0.374" (9.50mm) Įveskite Fabric Over Foam
Figūra Rectangle Serija -
Dengimas - storis - Dengimas -
Darbinė temperatūra - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 3 Weeks
Ilgis 37.540" (953.52mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis 0.252" (6.40mm) Priedų metodas Adhesive