4BP4KA51H00072GOG
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 4BP4KA51H00072GOG
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas 51H SERIES CUSTOM
Duomenų lapai: 1.4BP4KA51H00072GOG.pdf2.4BP4KA51H00072GOG.pdf
  • Pranešimas
4BP4KA51H00072GOG specifikacijos
Dalies numeris 4BP4KA51H00072GOG Gamintojas Laird Technologies
apibūdinimas 51H SERIES CUSTOM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 777290 pcs Duomenų lapas 1.4BP4KA51H00072GOG.pdf2.4BP4KA51H00072GOG.pdf
Plotis - Įveskite Fabric Over Foam
Figūra - Serija 51H
Dengimas - storis - Dengimas -
Kiti vardai Q9256684 Darbinė temperatūra -40°C ~ 70°C
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga Polyurethane Foam, Nickel-Copper Taffeta (NI/CU)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 3 Weeks Ilgis 0.720" (18.29mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis -
Priedų metodas Adhesive
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
4600PAH1K01200
4600PAH1K01200
Gamintojai: Laird Technologies
apibūdinimas: GK NICU NRS PU V0 CSH
Sandelyje: 12623 pcs
parsisiųsti: 4600PAH1K01200.pdf
RFQ
Gamintojai: Parker Chomerics
apibūdinimas: EMI GASKET JACKET OVER FOAM 96"
Sandelyje: 5848 pcs
parsisiųsti: 82-122-74035-09600.pdf
RFQ
4BP16
4BP16
Gamintojai: Klein Tools
apibūdinimas: BRASS PUNCH - 5/8''
parsisiųsti: 4BP16.pdf
4BP25
4BP25
Gamintojai: Klein Tools
apibūdinimas: BRASS PUNCH - 1''
parsisiųsti: 4BP25.pdf
4BP19
4BP19
apibūdinimas: BRASS PUNCH - 3/4'' (19 MM)
parsisiųsti: 4BP19.pdf
4078PB51G00150
4078PB51G00150
Gamintojai: Laird Technologies
apibūdinimas: GK NICU NRSG PU V0 DSH
parsisiųsti: 4078PB51G00150.pdf
4BP12
4BP12
apibūdinimas: BRASS PUNCH - 1/2'' (13 MM)
parsisiųsti: 4BP12.pdf
4BPSET5
4BPSET5
apibūdinimas: BRASS PUNCHES - 5 PC SET
Sandelyje: 724 pcs
parsisiųsti: 4BPSET5.pdf
4049AD51H02500
4049AD51H02500
apibūdinimas: GASKET FABRIC/FOAM 6.35MM SQUARE
parsisiųsti: 4049AD51H02500.pdf
4BP10
4BP10
apibūdinimas: BRASS PUNCH - 3/8''
parsisiųsti: 4BP10.pdf
4223PA51G01490
4223PA51G01490
apibūdinimas: GK NICU NRSG PU V0 REC
parsisiųsti: 4223PA51G01490.pdf
Gamintojai: Parker Chomerics
parsisiųsti: 82-122-74006-09600.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus