4223PA51G01490
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 4223PA51G01490
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas GK NICU NRSG PU V0 REC
Duomenų lapai: 4223PA51G01490.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
137 pcs
  • Pranešimas
4223PA51G01490 specifikacijos
Dalies numeris 4223PA51G01490 Gamintojas Laird Technologies
Galimas kiekis 37091 pcs Duomenų lapas 4223PA51G01490.pdf
Plotis 0.157" (4.00mm) Įveskite Fabric Over Foam
Figūra Rectangle Serija -
Dengimas - storis - Dengimas -
Darbinė temperatūra - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 3 Weeks
Ilgis 14.900" (378.46mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis 0.039" (1.00mm) Priedų metodas Adhesive