4B40HC51K00866
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 4B40HC51K00866
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas GK NICU NRS PU V0 DSH
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
16 pcs
  • Pranešimas
4B40HC51K00866 specifikacijos
Dalies numeris 4B40HC51K00866 Gamintojas Laird Technologies
Galimas kiekis 3808 pcs Duomenų lapas
Plotis - Įveskite Fabric Over Foam
Figūra - Serija 51K
Dengimas - storis - Dengimas -
Darbinė temperatūra -40°C ~ 70°C Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Ilgis 8.660" (219.96mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant