13-37AH-SN-16
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 13-37AH-SN-16
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 0.13 X 0.37 SN 16.0--13-37AH-SN-
Duomenų lapai: 13-37AH-SN-16.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
40 pcs
  • Pranešimas
13-37AH-SN-16 specifikacijos
Dalies numeris 13-37AH-SN-16 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 0.13 X 0.37 SN 16.0--13-37AH-SN- "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 6833 pcs Duomenų lapas 13-37AH-SN-16.pdf
Plotis 0.370" (9.40mm) Įveskite Fingerstock
Figūra - Serija -
Dengimas - storis Flash Dengimas Tin
Darbinė temperatūra -55°C ~ 121°C Medžiaga Beryllium Copper
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks Ilgis 16.000" (406.40mm)
Aukštis 0.130" (3.30mm) Priedų metodas Adhesive