4797PA51H07913
Laird TechnologiesLaird Technologies
4797PA51H07913 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 4797PA51H07913
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas GK NICU PTAFG PU V0 KN
Duomenų lapai: 1.4797PA51H07913.pdf2.4797PA51H07913.pdf3.4797PA51H07913.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
13 pcs
  • Pranešimas
4797PA51H07913 specifikacijos
Dalies numeris 4797PA51H07913 Gamintojas Laird Technologies
Galimas kiekis 3914 pcs Duomenų lapas 1.4797PA51H07913.pdf2.4797PA51H07913.pdf3.4797PA51H07913.pdf
Plotis 0.445" (11.30mm) Įveskite Fabric Over Foam
Ilgis 79.130" (200.99cm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis 0.106" (2.70mm) Priedų metodas Adhesive
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
Gamintojai: Schurter Inc.
apibūdinimas: PWR ENT RCPT IEC320-C20 PANEL QC
Sandelyje: 61377 pcs
parsisiųsti: 4798.9000.21.pdf
RFQ
4797PA51H01685
4797PA51H01685
Gamintojai: Laird Technologies
apibūdinimas: GK NICU PTAFG PU V0 KN
Sandelyje: 17585 pcs
parsisiųsti: 4797PA51H01685.pdf
RFQ
Gamintojai: Schurter
parsisiųsti: 4798.9100.pdf
4797PA51G08000
4797PA51G08000
Gamintojai: Laird Technologies
apibūdinimas: GK NICU NRSG PU V0 KN
parsisiųsti: 4797PA51G08000.pdf
Gamintojai: Schurter
apibūdinimas: PWR ENT RCPT IEC320-C20 PNL SLDR
parsisiųsti: 4797PA51H01200.pdf
parsisiųsti: 4797PA51G09600.pdf
47982
Gamintojai: Wiha
apibūdinimas: TWEEZER FLAT BLUNT 35A 4.72"