4797PA51H01685
Laird TechnologiesLaird Technologies
4797PA51H01685 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 4797PA51H01685
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas GK NICU PTAFG PU V0 KN
Duomenų lapai: 1.4797PA51H01685.pdf2.4797PA51H01685.pdf3.4797PA51H01685.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
61 pcs
  • Pranešimas
4797PA51H01685 specifikacijos
Dalies numeris 4797PA51H01685 Gamintojas Laird Technologies
Galimas kiekis 17585 pcs Duomenų lapas 1.4797PA51H01685.pdf2.4797PA51H01685.pdf3.4797PA51H01685.pdf
Plotis 0.445" (11.30mm) Įveskite Fabric Over Foam
Ilgis 16.850" (427.99mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis 0.106" (2.70mm) Priedų metodas Adhesive