4789PA51G00822
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 4789PA51G00822
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas GK NICU NRSG PU V0 DSH
Duomenų lapai: 4789PA51G00822.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
137 pcs
  • Pranešimas
4789PA51G00822 specifikacijos
Dalies numeris 4789PA51G00822 Gamintojas Laird Technologies
Galimas kiekis 34661 pcs Duomenų lapas 4789PA51G00822.pdf
Plotis 0.374" (9.50mm) Įveskite Fabric Over Foam
Figūra D-Shape Serija -
Dengimas - storis - Dengimas -
Darbinė temperatūra - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 3 Weeks
Ilgis 8.220" (208.79mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis 0.252" (6.40mm) Priedų metodas Adhesive