4789AB51K08550
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 4789AB51K08550
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas GK NICU NRS PU V0 DSH
Duomenų lapai: 4789AB51K08550.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
14 pcs
  • Pranešimas
4789AB51K08550 specifikacijos
Dalies numeris 4789AB51K08550 Gamintojas Laird Technologies
Galimas kiekis 5087 pcs Duomenų lapas 4789AB51K08550.pdf
Plotis 0.374" (9.50mm) Įveskite Fabric Over Foam
Figūra D-Shape Serija -
Dengimas - storis - Dengimas -
Darbinė temperatūra - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Ilgis 85.500" (217.17cm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis 0.252" (6.40mm) Priedų metodas -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
4789PA51H00049
4789PA51H00049
Gamintojai: Laird Technologies
apibūdinimas: GK,NICU,PTAFG,PU,V0,DSH .250X.37
Sandelyje: 174613 pcs
parsisiųsti:
RFQ
4789
Gamintojai: Inspired LED
apibūdinimas: 12VDC 40W DIMMABLE TRANSFORMER (