4612AB51K00343
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 4612AB51K00343
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas GK NICU NRS PU V0 REC
Duomenų lapai: 4612AB51K00343.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
341 pcs
  • Pranešimas
4612AB51K00343 specifikacijos
Dalies numeris 4612AB51K00343 Gamintojas Laird Technologies
Galimas kiekis 81022 pcs Duomenų lapas 4612AB51K00343.pdf
Plotis 0.500" (12.70mm) Įveskite Fabric Over Foam
Figūra Rectangle Serija -
Dengimas - storis - Dengimas -
Darbinė temperatūra - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Ilgis 3.430" (87.12mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis 0.098" (2.50mm) Priedų metodas -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
4612H-101-471LF
4612H-101-471LF
Gamintojai: Bourns, Inc.
apibūdinimas: RES ARRAY 11 RES 470 OHM 12SIP
Sandelyje: 213675 pcs
parsisiųsti: 4612H-101-471LF.pdf
RFQ
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas: CRIMPER, INSULATION
Sandelyje: 309 pcs
parsisiųsti: 461296-7.pdf
RFQ
4612EA51K00072
4612EA51K00072
Gamintojai: Laird Technologies
apibūdinimas: IO NICU NRS PU V0 REC
Sandelyje: 250263 pcs
parsisiųsti: 4612EA51K00072.pdf
Gamintojai: Bourns, Inc.
apibūdinimas: RES ARRAY 11 RES 510 OHM 12SIP
parsisiųsti: 4612H-101-511LF.pdf
apibūdinimas: SLUG BLADE
Sandelyje: 116 pcs
parsisiųsti: 461297-3.pdf
4612AB51K00756
4612AB51K00756
Gamintojai: Laird Technologies
apibūdinimas: GK NICU NRS PU V0 REC
parsisiųsti: 4612AB51K00756.pdf
apibūdinimas: CRIMPER, INSUL
Sandelyje: 305 pcs
apibūdinimas: CRIMPER, INSUL
Sandelyje: 278 pcs
apibūdinimas: RES ARRAY 11 RES 10K OHM 12SIP