4612AB51K00157
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 4612AB51K00157
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas GK NICU NRS PU V0 REC
Duomenų lapai: 4612AB51K00157.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
682 pcs
  • Pranešimas
4612AB51K00157 specifikacijos
Dalies numeris 4612AB51K00157 Gamintojas Laird Technologies
Galimas kiekis 113397 pcs Duomenų lapas 4612AB51K00157.pdf
Plotis 0.500" (12.70mm) Įveskite Fabric Over Foam
Figūra Rectangle Serija -
Dengimas - storis - Dengimas -
Darbinė temperatūra - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Ilgis 1.570" (39.88mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis 0.098" (2.50mm) Priedų metodas -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas: SLUG BLADE
Sandelyje: 116 pcs
parsisiųsti: 461297-3.pdf
RFQ
4612H-101-471LF
4612H-101-471LF
Gamintojai: Bourns, Inc.
apibūdinimas: RES ARRAY 11 RES 470 OHM 12SIP
Sandelyje: 213675 pcs
parsisiųsti: 4612H-101-471LF.pdf
RFQ
apibūdinimas: BLADE SHEAR
Sandelyje: 126 pcs
parsisiųsti: 461297-1.pdf
4612AB51K00343
4612AB51K00343
Gamintojai: Laird Technologies
apibūdinimas: GK NICU NRS PU V0 REC
Sandelyje: 81022 pcs
parsisiųsti: 4612AB51K00343.pdf
4612EA51K00072
4612EA51K00072
Gamintojai: Laird Technologies
apibūdinimas: IO NICU NRS PU V0 REC
parsisiųsti: 4612EA51K00072.pdf
apibūdinimas: CRIMPER, INSULATION
Sandelyje: 309 pcs
parsisiųsti: 4612AB51K00472.pdf
Gamintojai: Bourns, Inc.
apibūdinimas: RES ARRAY 11 RES 10K OHM 12SIP
parsisiųsti: 4612H-101-103LF.pdf
apibūdinimas: CRIMPER, INSUL
Sandelyje: 305 pcs
apibūdinimas: CRIMPER, INSUL
Sandelyje: 278 pcs
Sandelyje: 256 pcs
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus