4522AE51K00165
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 4522AE51K00165
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas GK NICU NRS PU V0 SQ
Duomenų lapai: 1.4522AE51K00165.pdf2.4522AE51K00165.pdf
  • Pranešimas
4522AE51K00165 specifikacijos
Dalies numeris 4522AE51K00165 Gamintojas Laird Technologies
Galimas kiekis 244746 pcs Duomenų lapas 1.4522AE51K00165.pdf2.4522AE51K00165.pdf
Plotis 4.000" (101.60mm) Įveskite Fabric Over Foam
Figūra Square Serija -
Dengimas - storis - Dengimas -
Darbinė temperatūra - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Ilgis 1.650" (41.91mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis 4.000" (101.60mm) Priedų metodas -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
45224C
45224C
Gamintojai: Murata Power Solutions
apibūdinimas: FIXED IND 220UH 500MA 1.55 OHM