4522AB51K00984
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 4522AB51K00984
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas GK NICU NRS PU V0 SQ
Duomenų lapai: 1.4522AB51K00984.pdf2.4522AB51K00984.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
158 pcs
  • Pranešimas
4522AB51K00984 specifikacijos
Dalies numeris 4522AB51K00984 Gamintojas Laird Technologies
Galimas kiekis 34949 pcs Duomenų lapas 1.4522AB51K00984.pdf2.4522AB51K00984.pdf
Plotis 4.000" (101.60mm) Įveskite Fabric Over Foam
Figūra Square Serija -
Dengimas - storis - Dengimas -
Darbinė temperatūra - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Ilgis 9.840" (249.94mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis 4.000" (101.60mm) Priedų metodas -