4253AH51G01667
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 4253AH51G01667
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas GK NICU NRSG PU V0 REC
Duomenų lapai: 4253AH51G01667.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
82 pcs
  • Pranešimas
4253AH51G01667 specifikacijos
Dalies numeris 4253AH51G01667 Gamintojas Laird Technologies
Galimas kiekis 21560 pcs Duomenų lapas 4253AH51G01667.pdf
Plotis 0.280" (7.10mm) Įveskite Fabric Over Foam
Figūra Rectangle Serija -
Dengimas - storis - Dengimas -
Darbinė temperatūra - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 3 Weeks
Ilgis 16.670" (423.42mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis 0.161" (4.10mm) Priedų metodas -