4253AH51G00702
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 4253AH51G00702
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas GK NICU NRSG PU V0 REC
Duomenų lapai: 4253AH51G00702.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
186 pcs
  • Pranešimas
4253AH51G00702 specifikacijos
Dalies numeris 4253AH51G00702 Gamintojas Laird Technologies
Galimas kiekis 50408 pcs Duomenų lapas 4253AH51G00702.pdf
Plotis 0.280" (7.10mm) Įveskite Fabric Over Foam
Figūra Rectangle Serija -
Dengimas - storis - Dengimas -
Darbinė temperatūra - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 3 Weeks
Ilgis 7.020" (178.31mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis 0.161" (4.10mm) Priedų metodas -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
42540-NIST
42540-NIST
Gamintojai: FLIR
apibūdinimas: INFRARED THERM W/NIST 42540
Sandelyje: 288 pcs
parsisiųsti: 42540-NIST.pdf
RFQ
4253AH51G00100
4253AH51G00100
Gamintojai: Laird Technologies
apibūdinimas: GK NICU NRSG PU V0 REC
Sandelyje: 200004 pcs
parsisiųsti: 4253AH51G00100.pdf
RFQ
42542
Gamintojai: Desco
apibūdinimas: MAT KIT Z2 3-LAYER VNL 24''X48''
Sandelyje: 1091 pcs
parsisiųsti: 42542.pdf
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas: CONN TERM RCPT CRIMP
parsisiųsti: 42530-2.pdf
apibūdinimas: CONN TERM RCPT 16-20AWG CRIMP
42541
Gamintojai: Desco
apibūdinimas: MAT KIT Z2 3-LAYER VNL 24''X36''
apibūdinimas: MAT Z2 3-LAYER VNL BK 16''X24''
apibūdinimas: Z2 3-LAYER VINYL BLK 24''X50'
Sandelyje: 140 pcs
Gamintojai: Laird Technologies
parsisiųsti: 4253AH51G01667.pdf
apibūdinimas: MAT ROLL 3LAYER GREEN 24X50'
Sandelyje: 139 pcs
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus