4200PA51H01800
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 4200PA51H01800
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas GK NICU PTAFG PU V0 REC
Duomenų lapai: 1.4200PA51H01800.pdf2.4200PA51H01800.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
4200PA51H01800 specifikacijos
Dalies numeris 4200PA51H01800 Gamintojas Laird Technologies
Galimas kiekis 12139 pcs Duomenų lapas 1.4200PA51H01800.pdf2.4200PA51H01800.pdf
Plotis 0.827" (21.00mm) Įveskite Fabric Over Foam
Figūra Rectangle Serija -
Dengimas - storis - Dengimas -
Darbinė temperatūra - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Ilgis 18.000" (457.20mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis 0.079" (2.00mm) Priedų metodas Adhesive
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
Gamintojai: CTS Electronic Components
apibūdinimas: FILTER LC(PI) 1500PF CHASSIS
Sandelyje: 7570 pcs
parsisiųsti: 4201-000.pdf
RFQ
4200A00
4200A00
Gamintojai: E-Switch
apibūdinimas: SWITCH BODY DPDT
Sandelyje: 3980 pcs
parsisiųsti:
RFQ
4200AB51K00320
4200AB51K00320
Gamintojai: Laird Technologies
apibūdinimas: GK NICU NRS PU V0 REC
parsisiųsti: 4200AB51K00320.pdf
420094B14
420094B14
Gamintojai: APEM Inc.
apibūdinimas: KNOB KNURLED 0.250" METAL
parsisiųsti: 420094B14.pdf
parsisiųsti: 4201-006.pdf
4200A0
4200A0
Gamintojai: E-Switch
apibūdinimas: SWITCH BODY DPDT
parsisiųsti:
4200PA51H01200
4200PA51H01200
Gamintojai: Laird Technologies
apibūdinimas: GK NICU PTAFG PU V0 REC
parsisiųsti: 4200PA51H01200.pdf
4201-001LF
4201-001LF
parsisiųsti: 4201-001LF.pdf
apibūdinimas: FILTER LC(PI) 2000PF CHASSIS