4200PA51G01800
Laird TechnologiesLaird Technologies
4200PA51G01800 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 4200PA51G01800
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas RECTANGLE
Duomenų lapai: 1.4200PA51G01800.pdf2.4200PA51G01800.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
4200PA51G01800 specifikacijos
Dalies numeris 4200PA51G01800 Gamintojas Laird Technologies
apibūdinimas RECTANGLE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 14244 pcs Duomenų lapas 1.4200PA51G01800.pdf2.4200PA51G01800.pdf
Plotis 0.827" (21.00mm) Įveskite Fabric Over Foam
Figūra Rectangle Serija -
Dengimas - storis - Dengimas -
Kiti vardai 903-1475 Darbinė temperatūra -
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga -
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 3 Weeks Ilgis 18.000" (457.20mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis 0.079" (2.00mm)
Priedų metodas Adhesive
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
4200AB51K00320
4200AB51K00320
Gamintojai: Laird Technologies
apibūdinimas: GK NICU NRS PU V0 REC
Sandelyje: 86005 pcs
parsisiųsti: 4200AB51K00320.pdf
RFQ
4200A0
4200A0
Gamintojai: E-Switch
apibūdinimas: SWITCH BODY DPDT
Sandelyje: 4778 pcs
parsisiųsti:
RFQ
Gamintojai: CTS Electronic Components
apibūdinimas: FILTER LC(PI) 2000PF CHASSIS