4060PA51G00768
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 4060PA51G00768
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas GK NICU NRSG PU V0 DSH
Duomenų lapai: 1.4060PA51G00768.pdf2.4060PA51G00768.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
47 pcs
  • Pranešimas
4060PA51G00768 specifikacijos
Dalies numeris 4060PA51G00768 Gamintojas Laird Technologies
Galimas kiekis 14590 pcs Duomenų lapas 1.4060PA51G00768.pdf2.4060PA51G00768.pdf
Plotis 0.500" (12.70mm) Įveskite Fabric Over Foam
Figūra D-Shape Serija -
Dengimas - storis - Dengimas -
Darbinė temperatūra - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Ilgis 7.680" (195.07mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis 0.500" (12.70mm) Priedų metodas Adhesive