4060AB51K00217
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 4060AB51K00217
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas GK NICU NRS PU V0 DSH
Duomenų lapai: 4060AB51K00217.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
171 pcs
  • Pranešimas
4060AB51K00217 specifikacijos
Dalies numeris 4060AB51K00217 Gamintojas Laird Technologies
Galimas kiekis 49839 pcs Duomenų lapas 4060AB51K00217.pdf
Plotis 0.500" (12.70mm) Įveskite Fabric Over Foam
Figūra D-Shape Serija -
Dengimas - storis - Dengimas -
Darbinė temperatūra - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Ilgis 2.170" (55.12mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis 0.500" (12.70mm) Priedų metodas -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas: CONN FRAME ASSEMBLY
Sandelyje: 4066 pcs
parsisiųsti: 406062-3.pdf
RFQ
Gamintojai: Seeed
apibūdinimas: SAFETY GLASSES CLEAR
Sandelyje: 24503 pcs
parsisiųsti:
RFQ
Gamintojai: Weidmuller
apibūdinimas: RELAY GEN PURPOSE SPDT 6A 24V