EXS136MD
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EXS136MD
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies - Antennas
Prekės aprašymas RF ANT 140MHZ WHIP STR MD CONN
Duomenų lapai: EXS136MD.pdf
  • Pranešimas
EXS136MD specifikacijos
Dalies numeris EXS136MD Gamintojas Laird Technologies - Antennas
apibūdinimas RF ANT 140MHZ WHIP STR MD CONN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6896 pcs Duomenų lapas EXS136MD.pdf
VSWR 1.5 Nutraukimas Connector, MD
Serija EXS Grąžinimo nuostolis -
Maitinimas - maks 50W Pakuotė Bulk
Juostų skaičius 1 Montavimo tipas Connector Mount
Apsauga nuo įsilaužimo - Aukštis (maks.) 4.400" (111.76mm)
Pasiekti - Dažnių diapazonas 136MHz ~ 144MHz
Dažnių grupė VHF (f < 300 MHz) Dažnis (centras / juosta) 140MHz
funkcijos - Išsamus aprašymas 140MHz Whip, Straight RF Antenna 136MHz ~ 144MHz Connector, MD Connector Mount