EXS136BN
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
Laird Technologies - Antennas
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EXS136BN
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies - Antennas
Prekės aprašymas RF ANT 140MHZ WHIP STR BNC MALE
Duomenų lapai: EXS136BN.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
  • Pranešimas
EXS136BN specifikacijos
Dalies numeris EXS136BN Gamintojas Laird Technologies - Antennas
apibūdinimas RF ANT 140MHZ WHIP STR BNC MALE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 7394 pcs Duomenų lapas EXS136BN.pdf
VSWR 1.5 Nutraukimas Connector, BNC Male
Serija EXS Grąžinimo nuostolis -
Maitinimas - maks 50W Pakuotė Bulk
Juostų skaičius 1 Montavimo tipas Connector Mount
Apsauga nuo įsilaužimo - Aukštis (maks.) 4.400" (111.76mm)
Pasiekti - Dažnių diapazonas 136MHz ~ 144MHz
Dažnių grupė VHF (f < 300 MHz) Dažnis (centras / juosta) 140MHz
funkcijos - Išsamus aprašymas 140MHz Whip, Straight RF Antenna 136MHz ~ 144MHz Connector, BNC Male Connector Mount