EXB136SF
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
Laird Technologies - Antennas
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EXB136SF
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies - Antennas
Prekės aprašymas RF ANT 140MHZ WHIP STR SF CONN
Duomenų lapai: EXB136SF.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
  • Pranešimas
EXB136SF specifikacijos
Dalies numeris EXB136SF Gamintojas Laird Technologies - Antennas
apibūdinimas RF ANT 140MHZ WHIP STR SF CONN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 7941 pcs Duomenų lapas EXB136SF.pdf
VSWR 1.5 Nutraukimas Connector, SF
Serija EXB Grąžinimo nuostolis -
Pakuotė Bulk Juostų skaičius 1
Montavimo tipas Connector Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
Aukštis (maks.) 7.300" (185.42mm) Pasiekti 0dBi
Dažnių diapazonas 136MHz ~ 144MHz Dažnių grupė VHF (f < 300 MHz)
Dažnis (centras / juosta) 140MHz funkcijos -
Išsamus aprašymas 140MHz Whip, Straight RF Antenna 136MHz ~ 144MHz 0dBi Connector, SF Connector Mount Programos -
Antenos tipas Whip, Straight
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
EXB136BN
EXB136BN
Gamintojai: Laird Technologies - Antennas
apibūdinimas: RF ANT 140MHZ WHIP STR BNC MALE
Sandelyje: 6059 pcs
parsisiųsti: EXB136BN.pdf
RFQ
EXB136-225TNX
EXB136-225TNX
apibūdinimas: RF ANT 140MHZ WHIP TILT TNX CONN
Sandelyje: 5993 pcs
parsisiųsti: EXB136-225TNX.pdf
RFQ
EXB136SFU
EXB136SFU
apibūdinimas: RF ANT 140MHZ WHIP STR SFU CONN