EXB136MD
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
Laird Technologies - Antennas
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EXB136MD
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies - Antennas
Prekės aprašymas RF ANT 140MHZ WHIP STR MD CONN
Duomenų lapai: EXB136MD.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
  • Pranešimas
EXB136MD specifikacijos
Dalies numeris EXB136MD Gamintojas Laird Technologies - Antennas
apibūdinimas RF ANT 140MHZ WHIP STR MD CONN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 7077 pcs Duomenų lapas EXB136MD.pdf
VSWR 1.5 Nutraukimas Connector, MD
Serija EXB Grąžinimo nuostolis -
Pakuotė Bulk Juostų skaičius 1
Montavimo tipas Connector Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
Aukštis (maks.) 7.300" (185.42mm) Pasiekti 0dBi
Dažnių diapazonas 136MHz ~ 144MHz Dažnių grupė VHF (f < 300 MHz)
Dažnis (centras / juosta) 140MHz funkcijos -
Išsamus aprašymas 140MHz Whip, Straight RF Antenna 136MHz ~ 144MHz 0dBi Connector, MD Connector Mount Programos -