PSG.M0.7YL.LC65NZ
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PSG.M0.7YL.LC65NZ
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN RCPT FMALE 7POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: PSG.M0.7YL.LC65NZ.pdf
  • Pranešimas
PSG.M0.7YL.LC65NZ specifikacijos
Dalies numeris PSG.M0.7YL.LC65NZ Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN RCPT FMALE 7POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4154 pcs Duomenų lapas PSG.M0.7YL.LC65NZ.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas Unshielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti M07 "Shell" medžiaga Polyoxymethylene (POM), Acetal
"Shell Finish" - Serija 1P
Pakuotė Bulk Orientacija G
Darbinė temperatūra -50°C ~ 90°C Pozicijų skaičius 7
Tvirtinimo tipas Push-Pull, Detent Lock Išsamus aprašymas 7 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Dabartinis įvertinimas 5A Kontaktinė medžiaga -
Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi - Susisiekite su Finish - poravimosi Gold
Jungties tipas Receptacle, Female Sockets Spalva Black
Kabelių atidarymas 0.209" ~ 0.256" (5.30mm ~ 6.50mm) Backshell medžiaga, dengimas Polyoxymethylene (POM), Acetal