PSG.M0.4YL.MC52NZ
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PSG.M0.4YL.MC52NZ
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN RCPT FMALE 4POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: PSG.M0.4YL.MC52NZ.pdf
  • Pranešimas
PSG.M0.4YL.MC52NZ specifikacijos
Dalies numeris PSG.M0.4YL.MC52NZ Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN RCPT FMALE 4POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4065 pcs Duomenų lapas PSG.M0.4YL.MC52NZ.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Unshielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti M04 "Shell" medžiaga Polyoxymethylene (POM), Acetal
"Shell Finish" - Serija 1P
Pakuotė Bulk Orientacija G
Darbinė temperatūra -50°C ~ 90°C Pozicijų skaičius 4
Tvirtinimo tipas Push-Pull, Detent Lock Išsamus aprašymas 4 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Dabartinis įvertinimas 8A Kontaktinė medžiaga -
Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi - Susisiekite su Finish - poravimosi Gold
Jungties tipas Receptacle, Female Sockets Spalva Black
Kabelių atidarymas 0.157" ~ 0.205" (4.00mm ~ 5.20mm) Backshell medžiaga, dengimas Polyoxymethylene (POM), Acetal