PKG.2B.307.CLLD52Z
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PKG.2B.307.CLLD52Z
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN RCPT FMALE 7POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: PKG.2B.307.CLLD52Z.pdf
  • Pranešimas
PKG.2B.307.CLLD52Z specifikacijos
Dalies numeris PKG.2B.307.CLLD52Z Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN RCPT FMALE 7POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5486 pcs Duomenų lapas PKG.2B.307.CLLD52Z.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 307 "Shell" medžiaga Brass
"Shell Finish" Chrome Serija 2B
Pakuotė Bulk Orientacija G
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Pozicijų skaičius 7
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas 7 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Dabartinis įvertinimas 11A Kontaktinė medžiaga Bronze
Jungties tipas Receptacle, Female Sockets Spalva Silver
Kabelių atidarymas 0.165" ~ 0.205" (4.20mm ~ 5.20mm) Backshell medžiaga, dengimas Brass, Chrome