PKG.2B.306.CLLD82Z
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PKG.2B.306.CLLD82Z
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN RCPT FMALE 6POS GOLD SOLDER
Duomenų lapai: PKG.2B.306.CLLD82Z.pdf
  • Pranešimas
PKG.2B.306.CLLD82Z specifikacijos
Dalies numeris PKG.2B.306.CLLD82Z Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN RCPT FMALE 6POS GOLD SOLDER "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4587 pcs Duomenų lapas PKG.2B.306.CLLD82Z.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 306 "Shell" medžiaga Brass
"Shell Finish" Chrome Serija 2B
Pakuotė Bulk Orientacija G
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Pozicijų skaičius 6
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line); Panel Mount Montavimo funkcija Bulkhead - Rear Side Nut
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Įdėkite medžiagą Polyetheretherketone (PEEK) Apsauga nuo įsilaužimo IP50 - Dust Protected
funkcijos Backshell Tvirtinimo tipas Push-Pull
Išsamus aprašymas 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold Dabartinis įvertinimas 12A
Kontaktinė medžiaga Bronze Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi 59.0µin (1.50µm)
Susisiekite su Finish - poravimosi Gold Jungties tipas Receptacle, Female Sockets
Spalva Silver Kabelių atidarymas 0.283" ~ 0.323" (7.20mm ~ 8.20mm)