PHA.3B.330.CYMD10Z
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PHA.3B.330.CYMD10Z
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN INLINE RCPT
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
PHA.3B.330.CYMD10Z specifikacijos
Dalies numeris PHA.3B.330.CYMD10Z Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN INLINE RCPT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6013 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 330 "Shell" medžiaga Brass
"Shell Finish" Chrome Serija 3B
Pakuotė Bulk Orientacija A
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Pozicijų skaičius 30
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas 30 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp
Dabartinis įvertinimas 3.5A Kontaktinė medžiaga Bronze
Jungties tipas Receptacle, Female Sockets Spalva Silver
Kabelių atidarymas 0.362" ~ 0.394" (9.20mm ~ 10.00mm) Backshell medžiaga, dengimas Brass, Chrome