PHA.3B.322.CYMD92Z
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PHA.3B.322.CYMD92Z
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN INLINE RCPT
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
PHA.3B.322.CYMD92Z specifikacijos
Dalies numeris PHA.3B.322.CYMD92Z Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN INLINE RCPT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4343 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 322 "Shell" medžiaga Brass
"Shell Finish" Chrome Serija 3B
Pakuotė Bulk Orientacija A
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Pozicijų skaičius 22
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas 22 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp
Dabartinis įvertinimas 5.5A Kontaktinė medžiaga Bronze
Jungties tipas Receptacle, Female Sockets Spalva Silver
Kabelių atidarymas 0.303" ~ 0.362" (7.70mm ~ 9.20mm) Backshell medžiaga, dengimas Brass, Chrome