PFG.0B.305.CYMD56
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PFG.0B.305.CYMD56
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN RCPT FMALE 5POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: PFG.0B.305.CYMD56.pdf
  • Pranešimas
PFG.0B.305.CYMD56 specifikacijos
Dalies numeris PFG.0B.305.CYMD56 Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN RCPT FMALE 5POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4598 pcs Duomenų lapas PFG.0B.305.CYMD56.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 305 "Shell" medžiaga Brass
"Shell Finish" Chrome Serija 0B
Pakuotė Bulk Orientacija G
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Pozicijų skaičius 5
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line); Panel Mount Montavimo funkcija Front and Rear Side Nut
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
Apsauga nuo įsilaužimo IP50 - Dust Protected funkcijos Backshell
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas 5 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Dabartinis įvertinimas 6.5A Kontaktinė medžiaga Bronze
Jungties tipas Receptacle, Female Sockets Spalva Silver
Kabelių atidarymas 0.209" ~ 0.220" (5.30mm ~ 5.60mm) Backshell medžiaga, dengimas Brass, Chrome