PFG.0B.305.CYMD52Z
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PFG.0B.305.CYMD52Z
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN RCPT FMALE 5POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: PFG.0B.305.CYMD52Z.pdf
  • Pranešimas
PFG.0B.305.CYMD52Z specifikacijos
Dalies numeris PFG.0B.305.CYMD52Z Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN RCPT FMALE 5POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4745 pcs Duomenų lapas PFG.0B.305.CYMD52Z.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 305 "Shell" medžiaga Brass
"Shell Finish" Chrome Serija 0B
Pakuotė Bulk Orientacija G
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Pozicijų skaičius 5
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line); Panel Mount Montavimo funkcija Front and Rear Side Nut
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
Apsauga nuo įsilaužimo IP50 - Dust Protected funkcijos Backshell
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas 5 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Dabartinis įvertinimas 6.5A Kontaktinė medžiaga Bronze
Jungties tipas Receptacle, Female Sockets Spalva Silver
Kabelių atidarymas 0.165" ~ 0.205" (4.20mm ~ 5.20mm) Backshell medžiaga, dengimas Brass, Chrome
Programos -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
PFG.0B.305.CYMD52
PFG.0B.305.CYMD52
Gamintojai: LEMO
apibūdinimas: CONN RCPT FMALE 5POS GOLD CRIMP