PFA.1B.308.CYMD72
LEMOLEMO
LEMO
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PFA.1B.308.CYMD72
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN RCPT FMALE 8POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: PFA.1B.308.CYMD72.pdf
  • Pranešimas
PFA.1B.308.CYMD72 specifikacijos
Dalies numeris PFA.1B.308.CYMD72 Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN RCPT FMALE 8POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4700 pcs Duomenų lapas PFA.1B.308.CYMD72.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 308 "Shell" medžiaga Brass
"Shell Finish" Chrome Serija 1B
Pakuotė Bulk Orientacija A
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Pozicijų skaičius 8
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line); Panel Mount Montavimo funkcija Front and Rear Side Nut
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Įdėkite medžiagą Polyetheretherketone (PEEK) Apsauga nuo įsilaužimo IP50 - Dust Protected
funkcijos Backshell Tvirtinimo tipas Push-Pull
Išsamus aprašymas 8 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Dabartinis įvertinimas 5A
Kontaktinė medžiaga Bronze Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi 59.0µin (1.50µm)
Susisiekite su Finish - poravimosi Gold Jungties tipas Receptacle, Female Sockets
Spalva Silver Kabelių atidarymas 0.244" ~ 0.283" (6.20mm ~ 7.20mm)