PFA.1B.307.CYMD72Z
LEMOLEMO
LEMO
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PFA.1B.307.CYMD72Z
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN PNL MNT RCPT
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
PFA.1B.307.CYMD72Z specifikacijos
Dalies numeris PFA.1B.307.CYMD72Z Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN PNL MNT RCPT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5362 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 307 "Shell" medžiaga Brass
"Shell Finish" Chrome Serija 1B
Pakuotė Bulk Orientacija A
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Pozicijų skaičius 7
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line); Panel Mount Montavimo funkcija Front and Rear Side Nut
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
Apsauga nuo įsilaužimo IP50 - Dust Protected funkcijos Backshell
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas 7 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp
Dabartinis įvertinimas 7A Kontaktinė medžiaga Bronze
Jungties tipas Receptacle, Female Sockets Spalva Silver
Kabelių atidarymas 0.244" ~ 0.283" (6.20mm ~ 7.20mm) Backshell medžiaga, dengimas Brass, Chrome