PAJ.M1.0GL.LC39V
LEMOLEMO
LEMO
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PAJ.M1.0GL.LC39V
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN PLUG FMALE 10POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: PAJ.M1.0GL.LC39V.pdf
  • Pranešimas
PAJ.M1.0GL.LC39V specifikacijos
Dalies numeris PAJ.M1.0GL.LC39V Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN PLUG FMALE 10POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4177 pcs Duomenų lapas PAJ.M1.0GL.LC39V.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas Unshielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti M10 "Shell" medžiaga Polysulfone (PSU)
"Shell Finish" - Serija 1P
Pakuotė Bulk Orientacija J
Darbinė temperatūra -50°C ~ 150°C Pozicijų skaičius 10
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Montavimo funkcija -
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas -
Apsauga nuo įsilaužimo IP50 - Dust Protected funkcijos Backshell
Tvirtinimo tipas Push-Pull, Detent Lock Išsamus aprašymas 10 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
Dabartinis įvertinimas 3A Kontaktinė medžiaga -
Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi - Susisiekite su Finish - poravimosi Gold
Jungties tipas Plug, Female Sockets Spalva Gray, Green
Kabelių atidarymas 0.106" ~ 0.154" (2.70mm ~ 3.90mm) Backshell medžiaga, dengimas Polysulfone (PSU)