PAJ.M0.7NL.LC39G
LEMOLEMO
LEMO
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PAJ.M0.7NL.LC39G
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN PLUG FMALE 7POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: PAJ.M0.7NL.LC39G.pdf
  • Pranešimas
PAJ.M0.7NL.LC39G specifikacijos
Dalies numeris PAJ.M0.7NL.LC39G Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN PLUG FMALE 7POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3978 pcs Duomenų lapas PAJ.M0.7NL.LC39G.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas Unshielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti M07 "Shell" medžiaga Polysulfone (PSU)
"Shell Finish" - Serija 1P
Pakuotė Bulk Orientacija J
Darbinė temperatūra -50°C ~ 150°C Pozicijų skaičius 7
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Montavimo funkcija -
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas -
Apsauga nuo įsilaužimo IP50 - Dust Protected funkcijos Backshell
Tvirtinimo tipas Push-Pull, Detent Lock Išsamus aprašymas 7 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
Dabartinis įvertinimas 5A Kontaktinė medžiaga -
Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi - Susisiekite su Finish - poravimosi Gold
Jungties tipas Plug, Female Sockets Spalva Black, Gray
Kabelių atidarymas 0.106" ~ 0.154" (2.70mm ~ 3.90mm) Backshell medžiaga, dengimas Polysulfone (PSU)