PAG.M0.9TL.AC52R
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PAG.M0.9TL.AC52R
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN PLUG MALE 9POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: PAG.M0.9TL.AC52R.pdf
  • Pranešimas
PAG.M0.9TL.AC52R specifikacijos
Dalies numeris PAG.M0.9TL.AC52R Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN PLUG MALE 9POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5341 pcs Duomenų lapas PAG.M0.9TL.AC52R.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas Unshielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti M09 "Shell" medžiaga Polyetherimide (PEI)
"Shell Finish" - Serija 1P
Pakuotė Bulk Orientacija G
Darbinė temperatūra -50°C ~ 170°C Pozicijų skaičius 9
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Montavimo funkcija -
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas -
Apsauga nuo įsilaužimo IP50 - Dust Protected funkcijos Backshell
Tvirtinimo tipas Push-Pull, Detent Lock Išsamus aprašymas 9 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Dabartinis įvertinimas 3A Kontaktinė medžiaga -
Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi - Susisiekite su Finish - poravimosi Gold
Jungties tipas Plug, Male Pins Spalva Black, Red
Kabelių atidarymas 0.157" ~ 0.205" (4.00mm ~ 5.20mm) Backshell medžiaga, dengimas Polyetherimide (PEI)