PAG.M0.9TL.AC39NZ
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PAG.M0.9TL.AC39NZ
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN INLINE PLUG
Duomenų lapai: PAG.M0.9TL.AC39NZ.pdf
  • Pranešimas
PAG.M0.9TL.AC39NZ specifikacijos
Dalies numeris PAG.M0.9TL.AC39NZ Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN INLINE PLUG "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5196 pcs Duomenų lapas PAG.M0.9TL.AC39NZ.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas Unshielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti M09 "Shell" medžiaga Polyetherimide (PEI)
"Shell Finish" - Serija 1P
Pakuotė Bulk Orientacija G
Darbinė temperatūra -50°C ~ 170°C Pozicijų skaičius 9
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Montavimo funkcija -
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas -
Apsauga nuo įsilaužimo IP50 - Dust Protected funkcijos Backshell
Tvirtinimo tipas Push-Pull, Detent Lock Išsamus aprašymas 9 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup
Dabartinis įvertinimas 3A Kontaktinė medžiaga -
Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi - Susisiekite su Finish - poravimosi Gold
Jungties tipas Plug, Male Pins Spalva Black
Kabelių atidarymas 0.106" ~ 0.154" (2.70mm ~ 3.90mm) Backshell medžiaga, dengimas Polyetherimide (PEI)
Programos Automotive, Industrial, Medical, Testing Equipment & Measurement
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
PAG.M0.9NL.AC65NZ
PAG.M0.9NL.AC65NZ
Gamintojai: LEMO
apibūdinimas: CONN PLUG MALE 9POS SOLDER CUP
Sandelyje: 5554 pcs
parsisiųsti: PAG.M0.9NL.AC65NZ.pdf
RFQ
PAG.M0.9NL.AC65G
PAG.M0.9NL.AC65G
Gamintojai: LEMO
Sandelyje: 5227 pcs
parsisiųsti: PAG.M0.9NL.AC65G.pdf
RFQ
PAG.M0.9TL.AC39N
PAG.M0.9TL.AC39N