PAG.M0.5SL.AC52GZ
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PAG.M0.5SL.AC52GZ
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN INLINE PLUG
Duomenų lapai: PAG.M0.5SL.AC52GZ.pdf
  • Pranešimas
PAG.M0.5SL.AC52GZ specifikacijos
Dalies numeris PAG.M0.5SL.AC52GZ Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN INLINE PLUG "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5689 pcs Duomenų lapas PAG.M0.5SL.AC52GZ.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas Unshielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti M05 "Shell" medžiaga Polyetherimide (PEI)
"Shell Finish" - Serija 1P
Pakuotė Bulk Orientacija G
Darbinė temperatūra -50°C ~ 170°C Pozicijų skaičius 5
Tvirtinimo tipas Push-Pull, Detent Lock Išsamus aprašymas 5 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup
Dabartinis įvertinimas 7A Kontaktinė medžiaga -
Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi - Susisiekite su Finish - poravimosi Gold
Jungties tipas Plug, Male Pins Spalva Gray
Kabelių atidarymas 0.157" ~ 0.205" (4.00mm ~ 5.20mm) Backshell medžiaga, dengimas Polyetherimide (PEI)