PAG.M0.5NL.AC65X
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PAG.M0.5NL.AC65X
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN PLUG MALE 5POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: PAG.M0.5NL.AC65X.pdf
  • Pranešimas
PAG.M0.5NL.AC65X specifikacijos
Dalies numeris PAG.M0.5NL.AC65X Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN PLUG MALE 5POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5426 pcs Duomenų lapas PAG.M0.5NL.AC65X.pdf
Pakuotė Bulk Orientacija G
Darbinė temperatūra -50°C ~ 150°C Pozicijų skaičius 5
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Montavimo funkcija -
Medžiagų degumo įvertinimas - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Įdėkite medžiagą Polyetheretherketone (PEEK) Apsauga nuo įsilaužimo IP50 - Dust Protected
funkcijos Backshell Tvirtinimo tipas Push-Pull, Detent Lock
Išsamus aprašymas 5 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Dabartinis įvertinimas 7A
Kontaktinė medžiaga - Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi -
Susisiekite su Finish - poravimosi Gold Jungties tipas Plug, Male Pins
Spalva Black Kabelių atidarymas 0.209" ~ 0.256" (5.30mm ~ 6.50mm)